Sunday, 6 December, 2020 - 02:36
08 Feb 2020

В Північному ТУ підбили підсумки стажування курсантів Академії

На базі Північного Київського територіального управління Національної гвардії України відбулося підбивання підсумків військового стажування курсантів Національної академії Національної гвардії України в підпорядкованих частинах Північного оперативно – територіального об’єднання НГУ.

 

В процесі стажування курсанти закріпили отримані теоретичні та практичні навички. Впродовж місяця вони залучались до виконання завдань з охорони громадського порядку, виконали ряд практичних завдань, брали участь у проведенні занять з бойової підготовки та у навчально-тренувальних заходах, ознайомились зі службово-бойовою діяльністю, а також брали участь у заходах повсякденної діяльності частин, в яких вони проходили стажування.

 

За підсумками стажування начальник Київського територіального управління НГУ генерал-майор Олег Гарчу відзначив високий рівень знань і підготовленості майбутніх офіцерів: «Військове стажування – одна з основних складових у практичній підготовці курсантів, що проводиться з метою набуття та вдосконалення необхідних знань та умінь на начальницьких та командирських посадах, яке проводиться протягом одного місяця у військових частинах Національної гвардії в залежності від напрямку службово-бойової діяльності підрозділу, курсант повинен відпрацювати усі пункти службових обов’язків займаної посади. Впевнений, що набуті в ході проведення стажування знання, в майбутньому всіляко сприятимуть юним військовослужбовцям, підвищать їх професійні результати і як наслідок підвищуватимуть авторитет Національної гвардії в цілому.»

 

 

Відділення інформації та комунікації Північного ОТО