Saturday, 31 October, 2020 - 08:44
15 Jan 2020

Міжнародний гуманітарний вантаж дістався Трьохізбенки та Золотого

Учора нацгвардійці доставили вантаж з гуманітарною допомогою від Латвійської Республіки до прифронтових населених пунктів Луганської області.

 

Спочатку в Сєвєродонецьку відбулася робоча зустріч іноземної делегації Латвії, Естонії та Польщі з керівником Луганської військово-цивільної адміністрації, представниками Об’єднаних сил і Національної гвардії України. Гуманітарний вантаж вирішено розподілити між мешканцями населених пунктів Трьохізбенка та Золоте.

 

Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Юріс Пойканс запевнив присутніх у міжнародній підтримці регіону та зацікавленості у врегулюванні військового протистояння, відновленні територіальної цілісності країни.

 

Перша частина пакунків дісталася Трьохізбенки. Тут було людно,  вже знали про прибуття гуманітарного вантажу.

 

– Дякуємо за те, що про нас пам’ятаєте. У такий нелегкий час ця  підтримка є для нас важливою, – звернулася жителька селища Трьохізбенка Наталія.

 

Керівник цивільно-військової адміністрації населених пунктів Трьохізбенка, Кряківка, Лобачеве, Лопаскине та Оріхове-Донецьке Володимир Гайворонський  запевнив, що допомогу отримають всі, хто її потребує: «Речі будуть розподілені між жителями всіх населених пунктів, за які відповідає наша ЦВА. Велика вдячність Латвійській Республіці та Національній гвардії України».

 

Друга частина вантажу дісталася міста Золотого та була передана у тутешній дім культури. Далі речі будуть розподілені між місцевими мешканцями.

 

Нагадаємо, що напередодні підрозділи Національної гвардії України забезпечили доставку гуманітарного вантажу, сформованого за ініціативою Латвійської Республіки та зібраного силами волонтерських організацій Латвії, Естонії, Швеції та Фінляндії для жителів прифронтових населених пунктів Донецької області.

 

Це вже 12-й міжнародний гуманітарний вантаж, що доставляє Національна гвардія України протягом п’яти років. Цього разу загальна вага гуманітарної допомоги склала близько 20 тонн. Основна її частина була направлена для найбільш незахищених прошарків населення.

 

Пресслужба НГУ,

фото Віктора Петриченка