Saturday, 19 September, 2020 - 15:14
16 Nov 2019

Гвардійці продовжують забезпечувати спокій на вулицях Черкащини

Увечері, 15 листопада у м. Золотоноша, Черкаської області, рухаючись за маршрутом патрулювання, спільний наряд військовослужбовців 25-го окремого батальйону Північного ОТО НГУ та працівника Національної поліції, звернули увагу на двох громадян, які помітивши наближення правоохоронців різко змінили напрямок руху та намагалися уникнути зустрічі з ними. Наздогнавши їх, правоохоронці провели поверхневий огляд підозрюваних.

 

У лівій кишені куртки одного з них було виявлено паперовий згорток з подрібненою речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору масою близько десяти грамів. У другого громадянина, в особистих документах, було виявлено згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору, схожою на амфетамін, приблизною вагою більше одного граму. Обох затриманих було доставлено до територіального відділу поліції для подальшого з’ясування обставин.

 

Попередня кваліфікація події - ст. 309 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).

 

ВІК Північного ОТО НГУ