Monday, 28 September, 2020 - 14:17
11 Sep 2019

Результати самостійного патрулювання херсонських гвардійців

 

З 1 серпня і до сьогодні пішими нарядами військової частини 3056 загалом затримано 46 осіб, які грубо порушували громадський порядок.

 

Зокрема, гвардійці "на гарячому" затримали 6 громадян, які нанесли легкі тілесні ушкодження. Також, 6 осіб за підозрою в крадіжці, яких було затримано та передано представникам поліції, а як результат - потерпілим повернуто 13 тис. грн.

 

Військові наряди затримали 7 осіб, які мали при собі наркотичні засоби, як рослинного, так і синтетичного походження загальною вагою 30 грамів.

 

Крім того, гвардійці під час патрулювання містом, знайшли неповнолітню утікачку, яка перебувала у розшуку близько двох тижнів. Завдяки пильності військовослужбовців, поліція змогла повернути дівчину до дому.

 

За цей період, херсонські нацгвардійці, запобігли спробі самогубства. Вони надали дієву та необхідну психологічну допомогу, що запобігло скоєнню громадянином непоправної помилки.

 

З 1 серпня і дотепер гвардійці військової частини 3056 продемонстрували необхідні службові навички та позитивні результати.

 

ГІК Південного Одеського ОТО НГУ