Friday, 30 October, 2020 - 16:12
27 Jun 2019

Військовослужбовців Нацгвардії навчали представники СІМІС NАТО

 

26 червня у Києві на базі Національного університету оборони України імені Івана Черняховського п’ять офіцерів Нацгвардії успішно завершили триденний курс з питань цивільно-військового співробітництва, який проводили представники мобільної тренувальної групи ЦВС Командування об’єднаних сухопутних військ НАТО.

 

«З кожним новим днем наша силова структура стає кращою, відбувається реформування різних сфер діяльності НГУ, у тому числі й цивільно-військового співробітництва, – коментує старший офіцер з ЦВС та інформ-забезпечення відділу по роботі з особовим складом НА НГУ майор Микола Черніченко, – Тож нині ми із задоволенням переймаємо досвід закордонних партнерів».

 

Під час курсу військові вивчали обов’язки штабних офіцерів цивільно-військового співробітництва та основи Міжнародного гуманітарного права під час планування та проведення операцій (бойових дій), поглиблювали свої знання щодо основних аспектів діяльності підрозділів ЦВС-НАТО.

 

Окрім того, українські військові мали змогу покращити свої знання з англійської, адже усі заняття проходили іноземною мовою.

 

Після вручення відповідних сертифікатів про закінчення навчань  слово взяв заступник начальника Генерального штабу ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв. Він подякував іноземним інструкторам за плідну працю і наголосив, що проведення таких навчань є важливим кроком на шляху до реформування українського війська.

 

Група цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ