Saturday, 19 September, 2020 - 15:21
08 Jun 2018

У Першій Президентській бригаді пройшли збори з кінологами Північного ОТО

На базі кінологічного центру Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка Північного ОТО Національної гвардії України пройшов навчально-методичний збір з начальниками кінологічних служб, груп та командирами кінологічних взводів військових частин Північного ОТО.

 

На шикуванні начальник кінологічної служби штабу Північного Київського територіального управління Національної гвардії України підполковник Ярослав Марченко розповів військовим про програму збору, після чого розпочав заняття. Гвардійці ознайомилися з останніми керівними документами, які регламентують діяльність кінологічної служби НГУ, обговорили проблемні питання та можливі перспективи розвитку кінологічної служби у відомстві.

 

«Одне з пріоритетних питань, яке ми сьогодні обговорили - комплектування підрозділу кінологами та службовими собаками, їх оновлення, а також підготовка для подальшого використання у службово-бойовій діяльності», – зауважив підполковник Ярослав Марченко.

 

Загалом заняття були цікавими та корисними для кожного учасника збору, адже вивчення нормативно-правової бази та обговорення проблемних питань позитивно впливає на розвиток кінологічної служби у Нацгвардії.

 

Група інформації та комунікації військової частини 3027