Friday, 18 September, 2020 - 17:55
29 May 2018

Батальйон «Донбас» відзначив свою четверту річницю

Сьогодні, 29 травня, виповнилося 4 роки батальйону спеціального призначення військової частини 3035 Національної гвардії України. Це один з підрозділів, який було утворено на базі добровольчого батальйону «Донбас».

 

Досвідчені, загартовані в боях вояки. Вони пройшли Іловайськ, Широкине, Дебальцеве та багато інших гарячих точок неоголошеної війни. Сьогодні військовослужбовці БСП продовжують виконувати завдання у рамках Операції Об’єднаних сил.

 

«У «Донбасі» з осені 2014 року пройшов такі гарячі точки, як Вуглегірськ, Дебальцеве, Лисичанськ і Широкине. Пішов у «Донбас», бо тоді я по-іншому і не уявляв як чинити. Син сюди теж рветься. Сам я з Черкащини, але народився у Алчевську Луганської області», – розповів командир взводу бойового забезпечення капітан Валерій Шульга.

 

Рівень мотивації та якість виконання службових та бойових завдань спецпризначенців – солдатів, прапорщиків та офіцерів – високо оцінює керівництво батальйону, частини, угруповання.

 

«Саме батальйон «Донбас» перший з гідністю зустрів ворога, ніхто з хлопців тоді й не думав, що у них в руках, завдання у них було одне – знищити ворога, який прийшов на нашу землю», – пригадує події 2014 року заступник командира частини по роботі з особовим складом підполковник Олег Фомін.

 

«Коли через десять-двадцять років хтось спитає: «Діду, що ти робив, коли була війна?» І Ви скажете: «Я служив у батальйоні «Донбас», і більше нічого не треба буде говорити. У нас багато захисників України, але батальйон «Донбас» – це ім’я», – говорить командир батальйону спеціального призначення Олександр Поліщук.

 

 

 

Сергій Молотков