Friday, 14 August, 2020 - 05:23
13 Jul 2015

Захисники своєї Держави повернулися додому

 

12 липня бійці військової частини 3056 повернулися на місце дислокації, де їх вже чекали близькі та рідні, щоб привітати та подякувати за їх мужність та витримку.

 

Після рапорту командира частини Вадима Метвєєва  про прибуття підрозділу в пункт дислокації слова привітання говорила перший заступник голови херсонської обласної  адміністрації Валентина Семенчева та працівники управління культури в Херсонської області.

 

Гвардійці повернулися з ротації без втрат та поранених, успішно виконавши свій військовий обов’язок захищаючи нашу Батьківщину, за що урочисто на плацу отримали грамоти та подяки.

 

Після урочистої частини вони вже стали простими синами та чоловіками, для тих хто з нетерпінням чекав їх вдома. Бійців цілували та дарували квіти за те, що не тільки не побоялися поїхати в зону бойових дій, але й повернулися додому живими та неушкодженими.

 

І звичайно командир частини оголосив, про тривалий відпочинок, поруч з рідними людьми, на який військовослужбовці  так довго чекали. Він безумовно посприяє відновленню сил для подальшого якісного виконання завдань за призначенням перебуваючи на сторожі законності та недоторканості нашої держави. Саме завдяки нашим героям ми можемо спати спокійно.

 

майор Сергій Прутяний