Friday, 18 September, 2020 - 16:48
09 Jul 2015

«Особливості вручення державних нагород членам сімей загиблих військовослужбовців Національної Гвардії України» (ВІДЕО)

 

9 липня 2015 року в національному інформаційному агентстві Укрінформ відбулася прес-конференція на тему «Особливості вручення державних нагород членам сімей загиблих військовослужбовців Національної Гвардії України».

 

Начальник відділу Управління по роботі з особовим складом, полковник Ігор Данильчук розповів про основні аспекти взаємодії Національної гвардії з бійцями, які відзначилися при проведенні Антитерористичної операції стосовно висвітлення їх представлення до державних нагород.

 

Не обійшлося увагою і вшанування загиблих нацгвардійців. Це, зокрема, проведення молебенів за бійців і вручення нагород їх родичам. Ігор Данильчук зазначив, що при проведенні таких подій для керівництва Національної гвардії важливими є два аспекти: по-перше – вшанування пам′яті військовослужбовців і по-друге – встановлення комунікаційних зв′язків із сім′ями бійців з метою подальшої допомоги у вирішенні їх проблем.

 

«Нагородження воїнів, які відзначилися мужністю і героїзмом під час виконання службових обов′язків – це питання, яке є дуже важливим для керівництва Національної гвардії. Ми робимо все можливе, щоб нікого не обійшли увагою – ні самих бійців, ні членів їх сімей. При отриманні ордену учасник бойових дій має право на пенсію за особливу заслугу перед державою, а родина – на доплату по втраті годувальника», - наголосив полковник Ігор Данильчук.

 

Прес-служба НГУ