Monday, 21 September, 2020 - 06:36
18 Aug 2017

На зборах командири рот НГУ вдосконалили професійні навички

У 25-й бригаді охорони громадського порядку з командирами рот та на базі сумської військової частини 3051 з командирами стрілецьких рот з конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних військових частин Східного ТУ Національної гвардії України відбулися дводенні навчально-методичні збори.

 

Навченість особового складу залежить від професійності командирів. Саме тому, для підвищення рівня підготовки, з молодшими офіцерами проводилися заняття за різними напрямами.

 

Під час зборів командири рот столичної бригади удосконалили навики зі стрільби, медицини, організації служби з охорони громадського порядку, ведення ротного господарства, по роботі з особовим складом, зі стройової підготовки, а також продемонстрували рівень фізичної підготовки.

 

У Сумах на чолі із заступником начальника штабу Східного ТУ підполковником Олександром Стогнієм, командири рот з конвоювання удосконалили теоретичні знання з ряду ключових нормативів, а згодом закріпили отриману теоретичну базу на практиці.

 

Офіцери пройшли тест-тренування на вміння максимально якісно організувати бойову службу з конвоювання, вивчили заходи щодо попередження злочинів та дисциплінарних проступків особовим складом варт, а також порядку надання першої медичної допомоги. Особливу увагу приділили особливостям бойової та спеціальної підготовки у підрозділах з конвоювання, організації занять, стрільб та польових виходів.

 

«Такі заняття є надзвичайно корисними для наших військовослужбовців, адже чим більше й частіше на практиці вони відпрацьовують власні дії під час різних ситуацій, що можуть виникнути у ході виконання ними службово-бойових завдань за призначенням, тим впевненіше вони діятимуть у реальних складних ситуаціях», – наголосив після проведення зборів підполковник Олександр Стогній.

 

Підсумком проведених зборів стало складання військовослужбовцями заліків за темами пройденого матеріалу.

 

За матеріалами військових частин