Friday, 30 October, 2020 - 15:39
15 Aug 2017

Митрополит Луцький та Волинський Михаїл освятив місце для храму у військовій частині 1141

У військовій частині 1141 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України митрополит Луцький та Волинський УПЦ КП Михаїл освятив ділянку, де незабаром збудують храм Покрови Пресвятої Богородиці. Він також благословив на будівництво колектив частини.

 

Урочиста церемонія закладання першого каменя та встановлення хреста на місці будівництва відбулася у неділю, 13 серпня.

«У цій військовій частині служать справжні чоловіки, які збудують храм. Я впевнений, що це буде улюблене місце, що ви будете приходити в храм духовно відновитися, відпочити. Можете бути впевненими, що про вас пам’ятає держава, що поважають люди і в тому, що Бог завжди захистить і збереже. Вітаю із цим першим кроком у будівництві храму і закликаю на Боже Благословення», - відзначив митрополит Михаїл.

 

Перший камінь на місці будівництва церкви заклав командир військової частини 1141 підполковник Василь Гуртовський. Також він від імені частини вручив подяку митрополиту Михаїлу за постійну підтримку частини.

 

Настоятелем майбутнього храму буде військовий капелан Сергій Лівончук. Митрополит Луцький та Волинський УПЦ КП Михаїл під час урочистостей нагородив його відзнакою - жовтим хрестом.

 

Антон Бугайчук,

фото автора