Friday, 7 August, 2020 - 14:46
18 May 2015

В гості до нацгвардійців столичної бригади завітали ліцеїсти

   Столична бригада охорони громадського порядку днями гостинно відчинила двері перед вихованцями Юридичного ліцею імені Ярослава Кондратьєва.

 

   Навчальний заклад був заснований у 1999 році та до сьогодні забезпечує допрофесійну підготовку і соціальний захист обдарованих дітей-сиріт, та дітей, батьки яких – працівники органів внутрішніх справ – загинули, померли чи стали інвалідами при виконанні службових обов’язків з охорони громадського порядку і боротьбі зі злочинністю.

       

   Заступник командира частини по роботі з особовим складом полковник Дмитро Серафіменко ознайомив ліцеїстів з порядком та умовами проходження служби та провів екскурсію казарменими приміщеннями, спортивною залою і кімнатою бойової слави частини. Він розповів про історію та сьогодення бригади, особливості несення служби, організацією дозвілля військовослужбовців, основні завдання покладені на Національну гвардію України.

 

   З практичними аспектами нелегкої, але такої необхідної служби майбутніх правоохоронців ознайомив заступник командира бригади  підполковник Михайло Жуковський. Він не тільки показав ліцеїстам зброю та спеціальні засоби підрозділів Нацгвардії, а й дозволив приміряти спорядження бійців.

 

   Заступник командира частини з озброєння - начальник технічної частини полковник Олександр Андреєв розповів про технічні характеристики новітньої бронетехніки та спеціальних автомобілів, продемонстрував їх можливості.

 

   Ліцеїсти, подякувавши за цікавий день, пообіцяли знову завітати в гості до нацгвардійців.

 

підполковник Юрій Денисенко, фото з сайту www.naiau.kiev.ua