НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

В суботу, 6 листопада, у рамках 14 туру української Прем’єр-ліги на столичному стадіоні НСК «Олімпійський» відбувся напружений матч, у якому зустрілись київське «Динамо» та полтавська «Ворскла».

 Приїхало чимало вболівальників, аби підтримати свої команди у цьому відповідальному матчі. Довгоочікуване протистояння видалось дуже напруженим та емоційним. «Ворскла» шокувала своєю блискавичною перемогою, а для «Динамівців» це стало першою поразкою в цьому сезоні. Варто зауважити, що враховуючи епідеміологічну ситуацію, яка склалась в країні, на стадіон пропускали виключно за наявності сертифікату про вакцинацію або негативного ПЛР тесту.   

Військовослужбовці Першої Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка спільно з працівниками Національної поліції України забезпечували публічну безпеку та громадський порядок під час футбольного матчу.

«До заходу було залучено близько сто п’ятдесят гвардійців, які спільно зі співробітниками Національної поліції професійно виконали поставлені їм завдання і забезпечили охорону громадського порядку на стадіоні та прилеглій території», – зазначив майор  Олександр Клименко.

Завдяки вмілим та злагодженим діям правоохоронців порушень громадського порядку не зафіксовано.

Група інформації та комунікації військової частини 3027