НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Любов Дереш віднині проходитиме службу у 2 Галицькій бригаді Нацгвардії. Дівчина вже опановує професію, яка вимагає сили волі, впевненості у своїх діях та витривалості.

Любов вже два роки тренується у такому, доволі небезпечному, виді спорту як MMA (змішані бойові мистецтва – авт.). У 2021 році стала чемпіонкою України серед жінок у ваговій категорії 52 кг та віком 18+. У вересні Любов буде представляти Україну на Міжнародному чемпіонаті у Греції.

«Я займалась рукопашним боєм, колись, і це все було більше для самозахисту. Не думала, що буду виступати на професійній арені, – розповідає Любов. – Займатись кікбоксингом я почала аж у 26 років. Трохи пізно, звісно. Думаю, якби почала раніше, то результати були б ще кращими. Такий бойовий вид спорту дуже загартовує характер і, мабуть, саме це зараз вплинуло на моє рішення стати військовою».

Любов розповідає, що не дуже багато жінок охоче йдуть у такий вид спорту. Але суперниці дуже сильні. Наприклад на Чемпіонаті України, який відбувся 15 травня у Києві, любов не знала, з ким буде мати спаринг.

«Моя суперниця була трохи молодшою за мене, – розповідає Любов. – Я не знала її, але ще до бою будувала стратегію, дивилась інші бої».

Дівчина розповідає, що просто в певний момент вирішила зробити щось кардинальне у своєму житті.

«У мене є багато друзів, які поєднують й спорт і військову службу. Перетинаємось із ними на тренуваннях після служби. Поєднувати і спорт, і військову службу – реально. Щось змінювати різко у своєму житті для мене не в новинку. Тому, а чому б і ні».

Новоспечену нацгвардійку у колективі прийняли тепло. Її спортивний досвід зацікавив усіх, тим паче вона охоче ділиться ним з товаришами. У розмові Любов поділилась маленькою мрією. Хоче не просто проходити службу у батальйоні, а стати спортивним інструктором, який буде готувати нацгвардійців.

Аліна Новікова

фото з архіву Любов Дереш