НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

До Дня захисту дітей ізмаїльські гвардійці привітали вихованців Утконосівського інтернату. Разом з військовослужбовцями, дітей вітали представники Обласного центру національних культур та члени благодійної спілки «Берегиня».

87 вихованців інтернату взяли участь у конкурсах, організованих офіцерами Національної гвардії. Начальник служби психологічного забезпечення молодший лейтенант Вікторія Тарасенко показала як через гру можна подолати негативні емоції, які іноді виникають у всіх під час деяких негараздів. Діти залюбки брали участь у конкурсах, запропонованих психологом.

Наступною частиною привітань був виступ артистів Обласного центру національних культур. Дітей вітали співаки ансамблю «Креатив», керівником якого є фіналіст конкурсу «Україна має таланти 11». Слід зазначити, що овації в залі не вщухали. Глядачі аплодували протягом усього виступу артистів.

Волонтери благодійної спілки «Берегиня» привезли дітям багато солодощів та подарунків, які вони отримали після концертної програми.

В завершенні святкового дня, офіцер з організації дозвілля військової частини 3058 запропонувала вихованцям інтернату пересісти у чарівну машину бажань, в якій можна, заплющивши очі, загадати своє найпотаємніше бажання, яке обов’язково здійсниться протягом цього літа.

«На правах літа (саме цю роль я виконувала) я запрошувала дітей відвідати наш автомобіль. Чарівний автомобіль мав попит як серед наймолодших вихованців інтернату, так і серед тих, хто був старшим. Діти вдягали чарівний берет, заплющували очі і про себе промовляли  бажання. Сподіваюсь, що серед багатьох бажань були і бажання у майбутньому стати гвардійцями!» – розповіла молодший лейтенант Ольга Соколюк-Вавілкіна.

«Дитячі усмішки – це найвища нагорода, на яку можна розраховувати. Хочеться подякувати всім, хто приєднався до привітань. Дитинство, на жаль, минає дуже швидко, але добрі дитячі спогади залишаються з нами на все життя. Впевнена, що сьогоднішнє свято і стане одним із гарних спогадів, яке буде супроводжувати вас все життя. Будьте завжди щасливі, веселі та радісні!», – привітала вихованців інтернату голова благодійної спілки «Берегиня» Дар’я Гайдукевич.

 Ольга Соколюк-Вавілкіна