НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Національна академія НГУ 

На території Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні №22 військовий оркестр Національної академії Національної гвардії України створив справжній сюрприз для медичних працівників.

Нацгвардійці-оркестранти влаштували концертний виступ з елементами плац-концерту (дефіле). Вони виконали більше десяти музичних творів українських композиторів та творів світової спадщини. Це були і попурі, і окремі музичні твори, аранжеровані музикантами оркестру Академії.

Для оркестрантів концерт також є особливим, розповідає начальник оркестру, військовий диригент Академії майор Андрій Чебанов. 

«Медичні працівники допомагають всьому суспільству, захищають наше здоров’я, і ми внесли сьогодні різноманіття у їх професійне життя. Видно було живі емоції лікарів і хочеться, щоб вони знали, що ми їх підтримуємо та мотивуємо допомагати людям.  Від кожної посмішки лікарів та медсестер і хворим буде легше, і для нас це радість, – говорить майор Андрій Чебанов. – І ми через музику сьогоднні сказали лікарям «Дякую» за їх кропітку працю і подарували радісний настрій, а для нас -це головна віддача».

З гарним та піднесеним настроєм медичні працівники вирушили до своїх робочих місць виконувати свій професійний обов’язок.

Західне ОТО НГУ

Оркестр 2 Галицької бригади Нацгвардії України вітав медичних працівників міста Львова одразу кількома концертами. У дворах Центру легеневого здоров’я, Лікарні швидкої допомоги та Обласного лабораторного центру МОЗ України духовий оркестр дарував настрій творами українських та зарубіжних авторів.

«Медичні працівники не лише України, а й усього світу, вже другий рік поспіль стоять на фронті боротьби з Covid-19, – говорить начальник оркестру – військовий диригент капітан Роман Вовк. – Грати для цих людей – це велика честь для нас, військових музикантів. Ми вдячні їм за їх щоденну роботу і цей концерт, це найменше, що ми можемо для них зробити».

Оркестр військової частини 3028 Західного ОТО Нацгвардії зіграли просто неба військовий марш та українське попурі для вінницьких медиків. Спершу музика лунала для працівників поліклініки ДУ «ТМО МВС України по Вінницькій області», згодом музиканти порадували медикiв Калинівської центральної районної лiкарнi.

Лікар-рентгенолог обласної поліклініки МВС Інна Сивульська розповідає, що медиком працює вже понад 15 років. Приймати таке вітання у переддень свята, додає, було приємно. Настрій на весь день.

«Нам було дуже приємно отримувати привітання від нацгвардійців, наших захисників! Військова частина 3028 стоїть у нас на обслуговувані, ми їх лікуємо, діагностуємо, консультуємо, тому дякуємо за таку увагу!», — каже Інна Сивульська лікар-рентгенолог.

Оркестр військової частини 1241 також вітав медиків на Франківщині. Місцеві медики переконані, що це один з кращих подарунків, який можна отримати у своє професійне свято.

Навчальний центр НГУ

Начальник Навчального центру НГУ полковник Михайло Кулик та т.в.о. начальника медичної служби майор медичної служби Надія Борейко подякували медичним працівникам за їх турботу про військовослужбовців та членів їх сімей, окрему подяку висловили за сотні обстежених та вакцинованих гвардійців у рамках боротьби проти пандемії Covid-19.

«Ваша праця завжди потрібна людям, адже Ви стоїте на варті здоров’я народу, повертаєте надію людям, допомагаєте зціленню хворих. Тож у день професійного свята прийміть найщиріші слова вітання і побажання великого щастя, благополуччя Вам і Вашим родинам. Хай у Вашому домі завжди панують мир і злагода у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість», – звернувся до медичних працівників із привітанням полковник Михайло Кулик.

Військовий оркестр, напередодні професійного свята медичних працівників, привітав усіх представників лікувальних закладів Золочівщини пісенним подарунком, створивши гарний настрій та святкову атмосферу.

Південне ОТО НГУ

18 червня на плацу військової частини 3012 Національної гвардії України пройшов урочистий захід з нагоди привітання медичних працівників .

«Від імені командування та мене особисто вітаю медичних працівників з їх професіональним святом. Дякуємо вам за сумлінну та нелегку працю, чуйні серця і врятовані життя. Щиро бажаю міцного здоров’я та успіхів вам та вашим рідним. Пишайтеся своїм вибором – це врятовані життя, це благородна та почесна справа», – привітав командир частини полковник Вячеслав Краснопольський.

На завершення усіх військових медиків частини було нагороджено грамотами за сумлінну службу та високу професійну майстерність.

Гвардійці військової частини 3033 також привітали медичний персонал Територіального медичного об’єднання МВС по Запорізькій області з професіональним святом.

Оркестр військової частини 3012 привітав персонал Одеської інфекційної лікарні виконавши загальноулюблені композиції, у відповідь гвардійці отримали бурхливі оплески численних слухачів. 

Крім спільного призначення — оберігання українського народу, медичний заклад та військову частину 3012 пов’язують дружні відносини: вже більше року особовий склад бригади несе службу з охорони лікарні.

Східне ОТО НГУ

Військовий оркестр 3 бригади оперативного призначення Національної гвардії України привітав медичний персонал Територіального медичного об’єднання МВС України у Харківській області з професійним святом.

Військові марші та українське попурі під керівництвом диригента оркестру підполковника Сергія Нагорного просто неба зіграли музиканти оркестру. Таким чином гвардійці подякували медикам за їх щоденну важку працю.

«Ми привітали наших медиків з їх святом, подарували музичні композиції, підняли настрій і побажали не втрачати віру у величність цієї професії, адже саме медики, ті хто кожного дня рятують наше життя, іноді навіть ризикуючи своїм. У них особлива місія і за це їм велика вдячність», – зазначив підполковник Сергій Нагорний.

Медсестра терапевтичного відділу Людмила Богун має вже більше 40 років медичного стажу. Своїм життєвим покликанням вона обрала благородну справу – порятунок життя. Заради пацієнтів вона кожного дня віддає свої сили на боротьбу з недугами.

«За стільки років таке свято організували для нас вперше, а свято для душі завжди повинно бути, адже було дуже приємно. Гвардійці підняли нам настрій, зарядили енергією і зараз з новими силами, ми одягнемо захисні костюми і маски, і піднімемося в палати продовжувати робити нашу благородну справу – лікувати хворих», – поділилася медсестра терапевтичного відділу Людмила Богун.

Валерій Прасол працює лікарем-хірургом понад 15 років, з яких 3 останні у госпіталі МВС. Його професія – це щоденна праця, яка дарує надію і радість тисячам пацієнтів.

«Дуже приємно здивований, ніколи раніше до оркестру так близько не стояв, це красиво і надихає. Мотивує працювати далі, бути вірним своїй професії, адже розумієш наскільки вона важлива і цінна», – зазначив лікар-хірург Валерій Прасол.

Ми дякуємо всім медичним працівникам за уважність та чуйність до пацієнтів, за недоспані ночі у боротьбі за здоров’я та життя хворих. За професійну, самовіддану та сумлінну щоденну працю. Бажаємо, щоб кожен день додавав вам життєвих сил і оптимізму у всіх ваших добрих справах.

Під стінами Слов’янської міської клінічної лікарні області також було гучно! Гвардійці військової частини 3035 порадували слухачів святковою програмою – виконанням військових та класичних музичних композицій.

В свою чергу медики віддячили гвардійцям хорошим настроєм, посмішками і аплодисментами.

Оркестр Павлоградського полку НГУ влаштував музичне привітання для медичного персоналу Павлоградської лікарні інтенсивного лікування. Для лікарів, медичних сестер та фельдшерів, акушерів та лаборантів, музиканти виконали найвідоміші українські композиції, привітали зі святом та висловили слова вдячності за таку нелегку та благородну працю – медичного працівника!

Ми дякуємо всім медичним працівникам за уважність та чуйність до пацієнтів, за недоспані ночі у боротьбі за здоров’я та життя хворих. За професійну, самовіддану та сумлінну щоденну працю. Бажаємо, щоб кожен день додавав вам життєвих сил і оптимізму у всіх ваших добрих справах!

За інформацією з військових частин та НА НГУ