НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Наприкінці червня поточного року патрульна рота 2 Галицької бригади Нацгвардії України вперше приступила до охорони громадського порядку у місті Дрогобичі.

Нацгвардійці несуть службу у складі самостійних патрулів. Кілька тижнів військовослужбовці охороняли громадський порядок спільно з працівниками поліції, вивчали обстановку, вулиці міста, реальний справ речей. 

«До охорони громадського прядку у Дрогобичі залучаються самостійні піші патрулі та автопатруль, – розповідає командир патрульної роти капітан Микола Суранович. – Окрім того вулиці патрулюють і кінологи зі службовими собаками. За такий короткий період часу нацгвардійці стикались лише з позитивними відгуками у свою стороні з боку місцевих мешканців. На зауваження реагують спокійно, у конфлікти не вступають. У нас в роті серед чоловіків є і дві жінки, вони на рівні з чоловіками заступають у патрулі. Місцеві на жінок у формі реагують з цікавістю, розпитують саме в них про проходження служби в Нацгвардії та про те, як гвардійки наважуються іти на таку, досить небезпечну роботу».

Найчастіше нацгвардійці стикаються на вулицях міста з громадянами, які вживають алкогольні напої у невстановлених місцях або ж шумно себе поводять. З ними проводять профілактичні бесіди.

«Найголовніше для будь-якого правоохоронця – це профілактика злочинності. Звісно, що якщо бачимо порушення законодавства – діємо згідно регламенту», – говорить капітан Микола Суранович.

За цей короткий проміжок часу нацгвардійці затримали 7 осіб за підозрою у вчиненні злочину та ще 60 за вчинення адміністративних правопорушень.  Окрім того, було виявлено 26 грамів ймовірних наркотичних речовин.

Аліна Новікова