НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Біля будівлі Харківської обласної філармонії з концертною програмою виступив духовий оркестр Національної академії Національної гвардії України.  Керував оркестром начальник оркестру – військовий диригент майор Андрій Чебанов.

Захід був приурочений підписанню Меморандуму про співпрацю в галузі культури та мистецтва між Національною академією, Східним територіальним об’єднанням Нацгвардії та театрами і концертними організаціями Харкова.

У 40-хвилинній концертній програмі музиканти виконали кращі твори української та світової музичної спадщини: військові марші, вальси, попурі. 

«Ми завжди раді виступати для харків’ян. Сьогодні біля філармонії зібралося чимало харків’ян, були також присутні представники Об’єднаної оперативно-тактичної групи ЗС Канади в Україні, які наразі працюють в Академії. Дуже приємно нам дивитися в очі присутніх і бачити їх захват від виступів. Для нас найбільша подяка та краща оцінка нашої творчості – це саме щасливі і задоволені глядачі», – розповідає майор Андрій Чебанов.

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікацій НА НГУ