НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардійці продемонстрували дітям захопливі переваги служби в Національній гвардії України. З метою покращення перебування дітей з соціально малозахищених сімей, багатодітних сімей, дитячих будинків сімейного типу було проведено  патріотичний просвітницький захід  військовослужбовцями частин 3012 та 3014, бійці окремого загону спеціального призначення «ОМЕГА» та офіцери-психологи Південного Одеського територіального управління завітали до дитячого санаторію «Зелена гірка».

Маленьких глядачів вразив показовий виступ спецназівців «ОМЕГИ». Воїни продемонстрували дітям прийоми рукопашного бою. Улюбленцем юної публіки став службовий пес Блек, що слухняно виконував команди кінолога. Гвардійці зі складу автопатруля 11 бригади розповіли дітям про службу з охорони громадського порядку, показали своє екіпірування та обладнання, в тому числі автомобільну техніку, гвардійський автомобіль “клуб-друкарню”. Глядачі також отримали можливість на кілька хвилин приміряти спорядження та відчути себе справжніми правозахисниками. Військові психологи провели з дітьми вправи з тімбілдінгу. Такі заняття допомагають сплотити колектив та відчути себе єдиною командою, а проводяться вони у форматі гри, що захопила маленьких учасників.

Наприкінці заходу сюрприз очікував вже гвардійців: діти підготували для них концерт із пісенними та танцювальними композиціями. Візит лишив по собі приємні спогади та почуття взаємної вдячності.

Група інформації і комунікації Південного ОТО