НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

25 липня гвардійці зі складу Об’єднаних сил, на одному з блокпостів Луганщини, затримали особу, яка обґрунтовано підозрюється у причетності до незаконних збройних формувань.

Під час несення служби на стаціонарному блокпості, здійснюючи обов’язкову перевірку документів, гвардійці обмежили пересування громадянки 1971 року народження, уродженки міста Луганськ. Перевірка за допомогою бази даних підтвердила, що особа підозрюється у причетності до незаконних збройних формувань, так званої «ЛНР».

50-річну громадянку затримано та доставлено до місцевого відділу поліції. Їй інкримінують вчинення злочину передбаченого ст. 260 Кримінального кодексу України – «Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань». 

Слід відзначити, що протягом вихідних це друге затримання підозрюваного у причетності до незаконних збройних формувань. Загалом, за минулий тиждень, у період з 19 по 25 липня, за підозрою у вчиненні аналогічних злочинів, гвардійцями зі складу Об’єднаних сил було виявлено та затримано 3 особи.

Пресслужба НГУ в ОС