НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Психологи правоохоронних структур Закарпаття взяли участь у спільному практичному занятті, присвяченому подоланню психологічних травм та їх наслідків. Заняття провели в Ужгороді на базі роти поліції особливого призначення ГУНП в Закарпатській області.

Офіцери підрозділів психологічного забезпечення обмінялися досвідом роботи, обговорили питання, що виникають під час професійної діяльності. Також учасники оволоділи новітніми методами, спрямованими на подолання психологічних наслідків впливу психотравмуючих подій та стресових факторів.

Офіцер (психолог) 3 стрілецького батальйону 2 Галицької бригади НГУ лейтенант Наталія Мацинятин розповіла, що завдяки спілкуванню з колегами, подібні заходи дозволяють відслідковувати найсучасніші тенденції розвитку психологічної науки, що стосується супроводу військової та правоохоронної служб.

В заході взяли участь психологи Головного управління поліції в Закарпатській області, РПОП ГУНП, Служби судової охорони, Управління поліції охорони, Національної гвардії України, а також консультанти Програми психологічної підтримки за принципом “Рівний-Рівному”.

Олександр Коробко