НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Під час виконання завдань по охороні громадського порядку у містах дислокації, гвардійці 2 Галицької бригади Нацгвардії України двічі допомагали постраждалим у ДТП, виявили предмет схожий на пістолет, набої та ймовірні наркотичні речовини.

Львівщина. 30.07.2021. На вулиці В. Великого у місті Дрогобичі, гвардійці патрульної роти бригади, під час самостійного несення служби з охорони громадського порядку виявили чоловіка, який мав при собі порошкоподібну речовину, що зовні нагадувала амфетамін. Приблизна вага склала 3 грами.

Приблизно у той самий час у парку Новонароджених гвардійці помітили чоловіка, який уникав зустрічі з ними. Було прийнято рішення здійснити поверхневу перевірку, під час якої було виявлено предмет схожий на травматичний пістолет та 7 набоїв до нього.

 

Тернопільщина. 30.07.2021 Гвардійці 2 батальйону бригади отримали повідомлення на службовий планшет про здійснення наїзду на пішохода у Тернополі на вулиці Протасевича. На місце події вирушив спільний автопатруль: нацгвардійці та працівники поліції. На місці пригоди був автомобіль марки Ford Mondeo, керманич якого здійснив наїзд на пішохода. Останній лишився живий. Правоохоронці викликали швидку та надали допомогу постраждалим.

Допомогу постраждалим у ще одній дорожньо-транспортній пригоді довелось надавати гвардійцям 2 батальйону під час слідування на маршрут патрулювання 1 серпня. Гвардійський автопатруль лише виїхав з на службу з охорони громадського, як помітив автомобіль, що протаранив огорожу, збив сіті-лайт та зупинився аж на тротуарі. Від моменту ДТП до того, як їхали нацгвардійці пройшли лише кілька хвилин. На пасажирському сидінні знаходилась жінка, за кермом перебував чоловік. Вони потребували мінімальної медичної допомоги. Нацгвардійці надали їм першу домедичну допомогу, викликали на місце події швидку та працівників поліції.

 

Закарпаття. 31.07.2021. Молодого ужгородця з ймовірною наркотичною речовиною затримали військовослужбовці 3 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України під час патрулювання обласного центру Закарпаття.

Самостійний автопатруль НГУ, відпрацьовуючи маршрут по вулиці Заньковецької, звернув увагу на підозрілого чоловіка, який помітивши нацгвардійців різко змінив напрямок руху. При перевірці документів молодик помітно нервував, відтак було прийнято рішення здійснити поверхневий огляд чоловіка. У кишені його наплічника було виявлено згорток, в якому знаходилося близько трьох грамів подрібненої  рослинної речовини схожої на марихуану.

Аліна Новікова, Олександр Коробко, Олег Лозинський