НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Напередодні Дня захисників та захисниць України нацгвардійці здали кров в Харкові та Сумах, щоб допомоги тим, хто цього потребує.

Майже 70 військовослужбовців долучились до акції «Донорство – це герої» в Харкові. Добровільними донорами стали солдати та офіцери, строковики та контрактники, чоловіки та жінки з 3 бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана та Східного територіального управління. Нацгвардійці здали плазму крові, за рахунок якої будуть придбані ліки для хворих.

За словами старшого солдата Мирослави Абдулаєвої мужність, героїзм та відвага військовослужбовців мають проявлятись у будь-яких вчинках людини, незалежно від статусу, звання та статі.

«Донором вперше стала, коли в нашій країні почалась антитерористична операція і поранені потребували крові, – говорить Мирослава. – А тепер здаю кров та її компоненти при першій же можливості, бо часто чую про їх дефіцит».

Позицію Мирослави розділяють й інші військовослужбовці. Вони практично кожні два тижні приходять до Biopharma Plasma Харків, чим поповнюють запаси сировини для виготовлення альбуміну, імуноглобуліну та інших препаратів.

З нагоди свята захисників та захисниць України – Biopharma Plasma Харків підготувала військовозобов’язаним солодкі подарунки.

У Сумах також близько 50 гвардійців військової частини 3051 Національної гвардії здали компоненти крові в Biopharma Plasma. Тим самим долучилися до благодійної акції по здачі компонентів крові для «Центру учасників бойових дій» та допомоги 12-річній сумчанці Дайані Ткаченко.

«Донорство – це єдине джерело крові для переливання, і своєю акцією ми допомагаємо важкохворій дитині і центру учасників бойових дій. Я також донор, і цим пишаюся. Вважаю, що такі акції повинні проводитися якомога частіше, аби підтримувати стратегічний запас компонентів крові для переливання», – говорить командир частини підполковник Євген Казанцев.

У центрі зазначають, що завжди є люди, які потребують донорських компонентів крові, а гвардійці завжди охоче допомагають поповнювати донорський банк.

«Ми дуже вдячні Національній гвардії, вони приходять в якості донорів регулярно, не лише у свята, а й завжди, коли є потреба в донорах. Це та допомога, в якій є завжди потреба», – говорить лікар-терапевт СОЦСК Антоніна Бабинець.

Акція «Донорство – це герої» триватиме до 31 жовтня.

Група інформації та комунікації військової частини 3017