НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Знайомтесь це «Рекс», наш домашній улюбленець, а на другому фото «Міккі» і він також наша пухнаста гордість, а ще «Брайс», «Гром», «Джек» та багато інших кудлатих захисників яких ми дуже любимо та з якими хочемо вас познайомити.

Цей день ми обрали не просто так, адже саме сьогодні ми відзначаємо Всесвітній день домашніх тварин – міжнародне свято спрямоване на привернення уваги людства до прав тварин, а також ще один привід для того, щоб показати свою безмежну любов нашим домашнім улюбленцям.

Наші чотирилапі захисники безстрашно охороняють порядок та спокій на вулицях міст, несуть службу у районі проведення операції Об’єднаних сил та допомагають військовослужбовцям у затриманні правопорушників, але навіть таким кудлатим героям потрібен захист та турбота.

Щодня кінологи Національної гвардії Україні піклуються аби кожен пес відчував любов та тепло. Перевіряють стан здоров’я своїх чотирилапих підлеглих, приділяють увагу їх тренуванням та відпочинку. Саме завдяки наполегливій праці та турботі кінологів, наші собаки показують найкращі результати у період служби та під час змагань.

Друзі, тварини відчувають та переживають емоції не гірше за людей, тому пам’ятайте піклуватись про своїх домашніх улюбленців не тільки у цей святковий день, а кожного дня, адже вони потребують нашої любові.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ

Фото з військових частин