НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Днями до військової частини 3039 Національної гвардії України прибуло поповнення призову І-2021.

Перед тим, як призовники вирушили до військової частини, вони пройшли детальну перевірку на Миколаївському обласному збірному пункті. 

Після ознайомлення зі специфікою військової служби, юнаки пройшли медичний огляд та отримали військову форму.

Євгеній Висоцький один із тих, хто вирішив добровільно «віддати свій військовий обов’язок» Україні. Хлопець вже встиг закінчити Миколаївський національний аграрний університет й отримати ступінь освіти «магістр».

«Я вважаю, що кожен чоловік повинен пройти школу мужності, хоробрості та стійкості. Коли прийшла повістка сумнівів не було – буду служити. Хвилювання звісно було, та після екскурсії частиною упевнився – мені пощастило, що буду тут проходити службу», – поділився власними думками й очікуваннями від строкової служби майбутній солдат Євгеній Висоцький.

Попереду гвардійців чекає непростий, але дуже цікавий етап становлення юного воїна під час навчального збору, по завершенню якого, кожен з них зможе з гордістю називати себе військовослужбовцем Національної гвардії України.

Також молоде поповнення прибуло у військову частину 3082 Північного ОТО НГУ.

Кожного військовослужбовця оглянули медичні працівники частини, а сержант з матеріального забезпечення навчального збору видав хлопцям все необхідне речове майно.

Насінник Нікіта  родом з міста Чернігова. Хлопець має вищу освіту та працював в ІТ – компанії.

«Будучи придатним до військової служби, я для себе вирішив, що буду служити в лавах Національної гвардії України. Тому з початком призовного періоду сам звернувся до Чернігівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Вважаю, що даний етап в житті потрібно прожити з користю та набути для себе нових знань і вмінь», – розповів Нікіта.

За час проходження навчального збору з військовослужбовцями будуть проводитись теоретичні та практичні заняття з військової справи. А після, гвардійці присягнуть на вірність українському народові.

Група інформації та комунікації військової частини 3082

Катерина Павленко