НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Києві, Вишгороді, Чернігові та Житомирі майбутні офіцери, а наразі ще курсанти Національної академії Національної гвардії України, розпочали своє двотижневе стажування у військових частинах Північного оперативно-територіального управління НГУ.

Після знайомства з командуванням та особовим складом військових частин, гвардійці приступили до виконання обов’язків у відповідних підрозділах, де вони матимуть можливість закріпити вміння та навички необхідні для виконання завдань за призначенням.

Чому військовослужбовці обрали військову службу, та які цілі ставлять перед собою у майбутньому ми запитали у гвардійців третього курсу навчання командно-штабного факультету, що проходять стажування на посадах головних сержантів взводів у військовій частині 3082.

Микола Таран родом з Броварського району, проходив строкову службу у військовій частині на Київщині: «Батьки надали мені змогу самому обирати свій життєвий шлях. Я вирішив присвятити себе військовій справі, бо для мене бути військовим – велика гордість. Рідні мій вибір підтримали та дуже зраділи, коли я вступив до академії. Сподіваюсь після завершення навчання принести користь своїй Батьківщині».

 

Ярослав Мороз народився на Харківщині, з дитинства мріяв бути військовим, тому і навчальні заклади обирав з відповідним спрямуванням: «Після закінчення Чугуївського ліцею з підвищеною військово-фізичною підготовкою я не роздумуючи вступив до Національної академії Національної гвардії України. Як справжній патріот я мрію приносити користь своїй країні, тому після закінчення навчання хочу проходити службу в частині, яка безпосередньо виконує завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил».

 

Максим Радько родом з Кривого Рогу, раніше проходив строкову службу у одній з військових частин на заході України: «Служба мені сподобалась, тому я вирішив спробувати себе у ролі військового та підписав контракт. Згодом, під час навчання у навчальному центрі НГУ мені запропонували вступити до військового вишу. Я одразу ж погодився та склав іспити. Надалі хочу проходити службу у патрульному підрозділі, адже переконаний, що безпека громадян – це наш обов’язок».

За період стажування курсанти отримають практичні навички керування особовим складом та цінний досвід, який згодом будуть застосовувати під час подальшого навчання.

Відділення інформації та комунікації Північного Київського ТУ

Фото Дмитро Корда