НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На екскурсію до гвардійців прибули діти з одеської школи №18. Учням 2-А класу продемонстрували бойовий та службовий транспорт бригади, приміщення та умови, у яких живуть і навчаються солдати. Під пильним наглядом офіцерів, юні відвідувачі з ентузіазмом ознайомились зі зброєю та новітніми зразками бронетехніки.

Діти приміряли на себе ролі екіпажів командно-штабного транспорту, машини автопатруля, бригадного клубу-друкарні. Але найбільшу увагу гостей привернула бойова техніка.

«Мені дуже сподобались виставка зброї, а особливо снайперська гвинтівка, а також бронемашини та бронетранспортери – вразили їхні розміри та захищеність», – із захопленням каже восьмирічний Дмитро.

Про позитивні результати таких заходів відгукуються і педагоги: «Ми вдячні за запрошення. Діти отримали масу вражень від зустрічі з гвардійцями та побачили приклад дисциплінованості. Від таких зустрічей справді залежить їх прагнення у майбутньому спробувати військову кар’єру», – розповіла вчитель англійської мови Тетяна Мазур.

«Військова частина 3012 вже не перший рік співпрацює зі школою №18. Гвардійці та колектив навчального закладу регулярно організовують спільні заходи. Для дітей вони більш ознайомчі, а з учнями 9-11 класів ми спілкуємося та працюємо більш детально, адже вже невдовзі ці юнаки можуть поповнити лави Національної гвардії України», – нагадав підполковник Віктор Марковський.

Група інформації і комунікації Південного ОТО