НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

200 вихованців літнього табору «Сонечко», який діє при Ужгородській загальноосвітній школі № 20 (ліцей «Лідер»), в рамках проведення заняття патріотичного виховання, відвідали 3 батальйон 2 Галицької бригади Нацгвардії України.

На території батальйону національні гвардійці продемонстрували дітворі озброєння, спеціальні засоби та техніку, якими користуються у повсякденній діяльності. Малеча із захопленням оглядала зброю, приміряла шоломи, протигази та інше спорядження.

«Я у захваті! Очі розбігалися від усього, що нам показували. Мені сподобалися справжні пістолети, автомати, гвинтівки. Цікаво було приміряти усе спорядження на себе, дізнатися, як у цьому служать військові. А ще ми побували всередині справжнього БТРа! До цього я бачив його лише по телевізору», – ділиться враженнями 10-річний Володя.

Військова техніка викликала особливе захоплення у юних гостей батальйону. Навколо неї гуртувалися непрохідні черги: кожен хотів сісти за кермо вантажівки, бронетранспортеру або патрульної автівки.

«Ми дуже вдячні командуванню батальйону за цю чудову екскурсію. Такі заходи виховують молодь у патріотичному дусі. Тут діти можуть не лише побачити, в яких умовах служать військові, але й поспілкуватися зі справжніми захисниками України», – резюмує директор ліцею «Лідер» Мар’ян Комарницький».

Перед гостями батальйону також проведено демонстративні виступи вихованців кінологічної служби.

Олександр Коробко