НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

До Навчального центру завітали офіцер по взаємодії – командир групи підготовки «НГУ» та головний сержант групи підготовки «НГУ».

 

Підходить до завершення робота 10 ротації операції UNIFIER у Навчальному центрі, зовсім скоро відбудеться зміна ротацій.

До Навчального центру НГУ прибули представники операції UNIFIER  офіцер по взаємодії – командир групи підготовки «НГУ» Пітер Костелло та головний сержант групи підготовки «НГУ» старшина Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні Колін Банхем для обговорення результатів роботи 10 ротації операції UNIFIER та перспективи подальшого співробітництва.

 

Робота 10 ротації операції UNIFIER була плідною та ефективною, адже розроблена програма підготовки «Військово – бойовий медик», пілотний курс якої впроваджується вперше в структурі МВС, в повній мірі відпрацьована програма підготовки головних сержантів взводів (ПР-3), відкореговано програму підготовки базового курсу лідерства (ПР-2) та опрацьовано програми «Сапер. Рівень 1», «Сапер. Рівень 2» та «Сапер. Рівень 3», під час яких наші колеги надавали дорадчу допомогу та всебічну підтримку.

«Завдяки міжнародній підтримці наших друзів із UNIFIER, ми отримуємо суттєву підтримку у розробці програм навчання, підготовці інструкторів та сержантів Навчального центру, а також допомогу для розвитку навчально-матеріальної бази. Дякуємо вам за вагомий внесок у наш розвиток», – зауважив начальник Навчального центру НГУ полковник Михайло Кулик.

 

На знак плідної співпраці представники операції UNIFIER та командування Навчального центру обмінялися пам’ятними сувенірами. Триває обговорення щодо подальшої співпраці та обміну досвідом між представниками операції UNIFIER та Навчальним центром.

 

Сильні разом!

 

Група інформації і комунікації НЦ НГУ