НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У Міжнародному центрі підготовки підрозділів Національної гвардії, що на Київщині, радо приймають у свої лави поповнення II-2021.

Цього разу на строкову службу прибули молоді хлопці із Львівської, Хмельницької та Сумської областей. Усі вони виявили бажання проходити службу у Національній гвардії України.

«Під час відбору призовників у обласних територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки головна увага звертається не лише на придатність до служби за станом здоров’я та наявності професії, а ще й на вмотивованість юнаків. Під час психологічного тестування та бесід хлопці розповідають про свої наміри та цілі на службу», – розповідає начальник відділення кадрів Міжнародного центру підполковник Володимир Полтавець.

Під час зустрічі із командуванням із завданнями, які покладені на Міжнародний центр, з історією його створення та розбудови, умовами проходження служби ознайомив молодих воїнів начальник Міжнародного центру полковник Олександр Крячко. Він також розповів про участь Нацгвардії у захисті держави та її Героїв, а також всі вшанували пам’ять загиблих захисників України.

«Усі ви самостійно зробили вибір проходити строкову службу у Національній гвардії і я дякую вам за це. За цей час ви опануєте військові професії, а дехто з вас продовжить службу на контракті, або вступить до гвардійського вишу. Ви не лише станете справжніми чоловіками, а більше – захисниками України», – сказав під час зустрічі з новобранцями полковник Олександр Крячко.

З прибуттям до військової частини юнаки пройшли медичний огляд, отримали форму та необхідне речове майно, а також вперше спробували солдатської їжі.

Попереду хлопців чекає навчальний збір, де вони будуть вивчати Статути Збройних Сил України, відпрацюють стройові прийоми, навчатись надавати домедичну допомогу, поводитися зі зброю та виконувати вправи навчальних стрільб. У їх адаптації до військової служби братиме участь весь колектив.

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ