НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У інформаційно-просвітницькому хабі військової частини 3005  пройшов черговий концерт для строковиків.  Для бійців заспівала солістка  Харківської обласної філармонії Вікторія Гіголаєва, артисти студентського театру естрадного співу «Степ» Харківської державної академії культури та заслужений артист естрадного мистецтва України Ян Харитонов.

«Я дізнався від своїх колег про те, що Східне ТУ НГУ та НАНГУ підписали меморандум про співпрацю з закладами культури та мистецтва Харківщини. Я, як представник Асоціації діячів естрадного мистецтва України виступив ініціатором підписання меморандуму нашого об’єднання з Нацгвардією, тому що вважаю, що наша організація робить свій вагомий внесок у культурне життя України. Це у хорошому сенсі розбурхало культурну спільноту Харківщини. Діячі мистецтва з активною громадянською позицією також намагаються допомагати та підтримувати гвардійців. Ми є патріотами і також хочемо зробити свій внесок у національно-патріотичне виховання. До того ж у нацгвардії для нас забезпечують комфортні умови для виступів та дійсно щирих глядачів», – зазначив заслужений артист естрадного мистецтва України Ян Харитонов.

Незабаром артисти з Харкова проведуть концерти для гвардійців у 3 оперативній бригаді імені полковника Петра Болбочана, Національній академії Національній гвардії України та військових частинах Донеччини, Сумщини та Полтавщини.

Підписання меморандуму з харківськими осередками культури та мистецтва дало поштовх не лише для різноманіття дозвілля військовослужбовців, а й для розвитку  творчих об’єднань артистів.

 

Діана Краснікова