НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Снігом та оркестром зустрів Львів юнаків весняного призову з Кіровоградщини. Хлопці прибули до 2 Галицької бригади Національної гвардії України. Тут їх чекає шеститижнева підготовка, після якої вони розпочнуть виконувати завдання за призначенням.

 

 

«Перші чотири тижні – це загальновійськова підготовка, – розповідає заступник командира бригади полковник Олег Пельчарський. – Після цих чотирьох тижнів хлопці складуть Військову присягу на вірність українському народові. Опісля їх чекають ще два тижні підготовки за призначенням».

 

Навчати юнаків будуть їх командири та психологи. Враховуючи особисті якості юних гвардійців можуть направити для проходження служби у патрульні чи конвойні підрозділи, або у підрозділи забезпечення. Є можливість стати і кінологом.

 

Військовий однострій вони вже одягнули. Щоправда, справжніми гвардійцями їм ще доведеться стати. У когось попереду 18 місяців служби, у когось рік. Все залежить від рівня освіти.

 

Наприклад 19-річний Олександр Феоктістов буде служити 18 місяців. Він – автомеханік. Юнак хотів потрапити на строкову саме до Львова. Каже, чув, що місто надзвичайне.

 

«Я не ховався від військкомату, – говорить Олександр. – Прийшла повістка – пішов до армії. На пункті просився до Нацгвардії і до Львова. Склалось усе, як я і хотів. Я для себе прийняв рішення, що строкову службу пройти потрібно. Очікую отримати не лише новий досвід, а й багато нових друзів».

 

Аліна Новікова