НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

З метою ознайомлення з діяльністю новоствореного вищого військового навчального закладу до Київського інституту Національної гвардії України прибув аташе з правоохоронних питань полковник Себастьєн Дорден та начальник відділу з охорони громадського порядку Консультативної місії ЄС в Україні полковник Жозе Баррето.

У заході взяв участь начальник управління міжнародного співробітництва департаменту персонального штабу НГУ полковник Володимир Грабчак.

На початку зустрічі т.в.о. начальника Київського інституту полковник Володимир Клачко ознайомив міжнародних партнерів із концепцією розвитку навчального закладу, виходячи зі спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти. Він поінформував про перспективні напрями з удосконалення системи підготовки фахівців правоохоронної діяльності з урахуванням кращих європейських стандартів та практик.

Сторони обговорили можливості подальшої співпраці щодо удосконалення освітньо-професійних програм та наповнення їх новим змістом в частині запровадження кращих європейських практик та підходів, насамперед щодо виконання завдань із забезпечення публічної безпеки.

Окремо було приділено увагу питанню мовної підготовки особового складу, посилення практичної складової та можливостей залучення представників Консультативної місії Європейського Союзу та офіцерів групи аташе з правоохороних питань Посольства Французької Республіки в Україні до участі у проведені бінарних занять.

Іноземні представники виявили зацікавленість у окреслених ініціативах командування Інституту щодо подальшого розвитку та удосконалення системи підготовки курсантів за правоохоронним напрямком та підтвердили свою готовність щодо надання всебічної консультативно-дорадчої допомоги.

Підводячи підсумок робочої зустрічі, учасники заходу констатували досягнення домовленостей щодо подальших напрямків взаємодії з відповідною підготовкою пакету проєктних пропозицій з питань міжнародного співробітництва .

Служба інформації та комунікації Київського інституту НГУ