НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У районі проведення операції Об’єднаних сил за сумлінне виконання службових обов’язків та захист територіальної цілісності України захисники України були нагороджені відзнаками правами Командувача ООС, командувача Національної гвардії та заступника Командувача Об’єднаних сил з питань застосування сил та засобів Національної гвардії України.

На території штабів угруповань та на місцях несення служби привітав з Днем Конституції і вручив нагороди заступник Командувача Об’єднаних сил з питань застосування сил та засобів НГУ полковник Роман Козачонок.  

«Вітаю військовослужбовців, які зараз виконують службово-бойові завдання в районі проведення Операції об’єднаних сил з відсічі і стримування збройної агресії Російської федерації на території Донецької та Луганської областей, з річницею прийняття нашого основного Закону.  Кожен з вас своєю ратною службою забезпечує захист прав і свобод громадян, визначених Конституцію. Бажаю міцного здоров’я, особистого щастя, добробуту і миру в нашій Україні», – звернувся до гвардійців полковник Роман Козачонок.

Усі нагороди знайшли своїх власників, незалежно від місця несення служби. За словами військовослужбовців, нагороди в районі ООС особливо почесні і це мотивує служити – коли знаєш, що твій командир помічає твою старанність і цінує професійні якості.

Пресслужба угруповання НГУ ОС