НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Центр підготовки підрозділів Центрального територіального управління Національної гвардії України, м. Дніпро та військова частина 3011, м.Кривий Ріг зустрічає молоде поповнення. До місць проходження первинної підготовки вже прибули перші команди призовників із Хмельницької, Чернівецької, Одеської та Волинської областей.

Валерій Супрун – новопризваний гвардієць, родом із Хмельницької області, говорить, що обрав місце строкової служби в Національній гвардії ще до запрошення у воєнкомат: «Повістка на службу не була для мене неочікуваною. Я вже закінчив навчання у торгівельно-економічному коледжі, отримав професію бухгалтера, і чекав призову. Службу в Національній гвардії обрав свідомо, про що відразу у воєнкоматі і сказав. Я точно знаю, що після служби у Національній гвардії легко зможу збудувати кар’єру у правоохоронних органах маючи одночасно освіту і військовий квиток, або підпишу контракт і піду навчатися до академії НГУ».

Новопризвані військовослужбовці Національної гвардії України пройдуть повний комплекс підготовки військовослужбовця – протягом 1,5 місяців вивчатимуть норми законодавства в правоохоронній і військовій сферах, пройдуть курси з тактичної, вогневої і медичної підготовки, навчаться основам охорони громадського порядку, з отриманням відповідних сертифікатів, і оберуть свою майбутню військову спеціалізацію.

«Для мене служба в Національній гвардії України – це впевнений крок до досягнення мети. Після служби я продовжу навчання – повернусь на другий курс Львівського вищого університету з безпеки життєдіяльності, буду вчитися і працювати, стану пожежником! До НГУ я теж просився, – розповідає новопризваний солдат  Поліщук Олександр, – я хочу служити в охороні громадського порядку, спілкуватися із людьми, отримати навички, які мені знадобляться в обраній майбутній професії».

Слід зазначити, що місця проживання і навчання гвардійців обладнані всім необхідним – це, і всебічне речове забезпечення з триразовим харчуванням із блюдами на вибір, для кожного солдата, і навчальна матеріальна база, як то навчальні і бойові зразки різноманітного озброєння, засобів зв’язку і транспорту військових підрозділів, мультимедійні і відкриті тири та стрільбища, спеціальне обмундирування і екіпіровка для виконання різних службово-бойових завдань та засоби індивідуального захисту, а навчання особового складу  призиву 2021 проводять досвідчені офіцери і інструктори, що є учасниками бойових дій і майстрами своєї справи.

Також гвардійці суворо дотримуються проти-епідеміологічних заходів, у зв’язку із карантинними обмеженнями, введеними в області. По прибуттю кожного бійця оглядають в медичній частині, проводять температурний скринінг, а за потреби – ПЛР аналіз на коронавірусну інфекцію.

Група інформації та комунікації Центрального ТУ НГУ