НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Концерт справді вдався чудовим і викликав бурхливі емоції та глибокий відгук у всіх, хто мав нагоду його дивитися.

Захід було присвячено 30-ій річниці незалежності України. Його було організовано у стінах Муніципального центру дозвілля, що на вулиці Набережній. Зал очікувано було заповнено гостями, серед яких ветерани, мешканці міста, військовослужбовці, зокрема прикарпатські нацгвардійці.

«Ми отримали просто надзвичайні емоції, хотілось би частіше бачити в нашому місті такі прекрасні концерти. Зізнаюсь, я досі не знала, що в Національній гвардії є такий професійний Ансамбль», – поділилась думками глядачка, мешканка Івано-Франківська Леся.

Глядачів упродовж концерту радували творами заслужених та народних артистів, панувала урочиста і душевна атмосфера. Серед найвідоміших артистів, кого мали задоволення почути гвардійці, такі як гурти «Червоні маки» і «Гетьман», заслужена артистка України Юлія Любецька, артисти балету, народна артистка України Оксана Нестеренко.

«Нечасто зараз бувають подібні концерти, а донедавна взагалі не проводились через карантинні обмеження. Звісно, з дотриманням правил безпеки, але сьогодні ми мали змогу нарешті насолодитись улюбленими класичними композиціями у виконанні прекрасного Ансамблю», – висловив думку франківець Петро Васильович.

Ансамбль пісні й танцю уперше за досить довгий час розпочав тривалі гастролі. Митці з новою концертною програмою планують відвідати українські міста і привітати українців з 30-річчям Незалежності.

Василь Балан