НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні курсанти Національної академії Національної гвардії України прибули до військової частини 3066, аби володіючи вже достатнім рівнем теоретичних знань випробувати їх на практиці.

 

Протягом чотирьох тижнів курсанти будуть застосовувати здобуті в академії знання на посадах за напрямками командирів взводів та офіцерів відділення психологічного забезпечення, адже метою стажування є формування професійних вмінь майбутніх фахівців, а також вдосконалення їх практичних навичок.

 

З майбутніми офіцерами поспілкувались командування частини та керівники за напрямками. І як зазначив командир 27 Печерської бригади полковник Костянтин Рихтік на зустрічі:

 

«Це важливий етап навчання для кожного з вас. Зараз ви можете продемонструвати свій рівень підготовленості до обраної професії. Кожен з вас за час навчання здобуде цінні знання, які знадобляться в майбутньому під час проходження військової служби».

 

Після зустрічі гвардійці побували в музеї 27 Печерської бригади, де їм розповіли історію частини та про службово-бойові завдання, які поставлені перед особовим складом бригади.

 

Попереду на курсантів чекає напружена і кропітка робота. З перших же днів вони залучатимуться до різноманітних видів діяльності у військовій частині. За короткий термін гвардійцям необхідно відпрацювати багато питань, закріпити вміння та навички, необхідні для виконання посадових та бойових завдань.

 

Група інформації та комунікації військової частини 3066