НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

До військових частин Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України прибувають призовники, які будуть проходити строкову службу в лавах Нацгвардії.

Всі вони проходили ретельний відбір на призовних пунктах, де з майбутніми військовими працювали офіцери-психологи. Юнаки зробили свідомий вибір місця проходження військової служби – адже у військовій правоохоронній структурі є можливість обрати та опанувати одну з великої кількості військових професій і отримати величезний досвід.

 

По закінченню відбору та оформлення документів на призовному пункті, призовники одразу вирушили до навчального центру Центрального територіального управління Національної гвардії України, де під час первинної військової підготовки юні гвардійці отримають необхідні знання і навички, необхідні для подальшої служби.

 

Після отримання військової форми хлопці зауважили, що їм до вподоби сині берети Нацгвардії, які вони носитимуть протягом військової служби.

 

В день прибуття, гвардійські офіцери одразу провели вступні заняття з молодим поповненням, на яких розповіли про завдання та функції Національної гвардії України, довели специфіку служби саме тієї військової частини, до якої вони були розподілені.

 

 

Група інформації і комунікації Центрального ТУ