НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

14 червня четверо курсантів 3 року навчання з Київського факультету Національної академії Національної гвардії України розпочали проходження військової практики у 5 Слобожанській бригаді.

Курсанти будуть проходити практику на посадах головних сержантів взводів та матимуть підпорядкований особовий склад. Молодших командирів розподілили у підрозділи, що виконують різні завдання. Зокрема, підрозділи з конвоювання та охорони підсудних і охорони громадського порядку

На практиці курсанти спробують себе у ролі молодших командирів під час проведення занять та будуть залучені до виконання службово-бойових завдань.

Андрій Лебедко проходитиме військову практику у підрозділі, що займається охороною громадського порядку. До навчання хлопець проходив службу у військовій частині 3057 та брав участь у операції Об’єднаних сил.

«Сержантський корпус продовжує набувати дедалі більшого значення відповідно до стандартів НАТО. Хоча я навчаюся на командира офіцерської ланки, повинен розуміти як влаштована система управління. Сержанти для солдатів є молодшими командирами, які постійно з підлеглими, чи то полігони, пункти постійної дислокації, чи то передова. Під час практики хочу вдосконалити свої командирські якості, такі як відповідальність та професійність», – зазначив курсант Андрій Лебедко.

Військова практика для курсантів триватиме впродовж 2 тижнів.

Діана Краснікова