НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Історію про юну дівчинку Настю з Донбасу нам розповіли в гольф-курорт Superior Golf & Spa Resort. У 2015 році Суперіор прихистив її з родиною, коли вони змушені були тікати з окупованої території.

Пройшли роки, сім’ї довелося повернутися до рідної домівки на непідконтрольну Україні територію. Сьогодні дівчинці 12, вона змушена жити там, де йде війна, але з Україною в серці. Саме тому ми, на жаль, не можемо назвати її справжнє ім’я. Свої вірші дівчина пише під псевдонімом.

Волонтери гольф-курорту і тепер підтримують зв’язок з Настею. Одного разу, вони запитали: який подарунок вона хотіла б отримати на День захисту дітей. Дівчинка відповіла: “Мені дуже хочеться, щоб наші бійці, коли-небудь, змогли прочитати мої вірші”.

Цього року до Дня захисту дітей мрії дівчини вдалося збутися – при підтримці Суперіор видавництво «Золоті сторінки» і видало збірку Настіних віршів «Хроніки життя». А завдяки підписаному меморандуму гвардійці маріупольської бригади зможуть почитати ці унікальні вірші дівчини-патріота.

Відділення інформації і комунікації Східного ОТО НГУ