НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Національна гвардія України долучилася до щорічної Всесвітньої акції Всеукраїнської Ліги Українських жінок спільно з Лігою Українок Канади «Різдвяна зірка», яка передбачає доставлення в район проведення операції Об’єднаних сил різноманітних подарунків.

За умовами акції діти українських громад світу та України готували Різдвяні подарунки та сувеніри воїнам ООС – це, зокрема, Різдвяні зірки (малюнки, листівки, різдвяне печиво, інші вироби, на свій розсуд). Виготовлення сувенірів дало можливість дітям власноруч створити Різдвяне диво для захисників, підняти настрій та бойовий дух.

Усі подарунки освятив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі.

Під час церемонії посвячення подарунків для українських воїнів були присутні представники Головного управління Національної гвардії України, капелани військових частин НГУ, Голова Всеукраїнської Ліги Українських жінок, Голова та заступник Голови Національної ради жінок України, керівник управління освіти Печерського району міста Києва та представники 3 шкіл Києва.

Вже найближчими днями ці дитячі різдвяні сувеніри будуть передані воїнам в район проведення операції Об’єднаних сил.

Пресслужба НГУ