НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Військовослужбовці батальйону оперативного призначення імені Героя України генерал-майора Сергія Кульчицького 27 Печерської бригади Північного ОТО разом з представницями Всеукраїнської Ліги Українських жінок взяли участь у міжнародній акції «Різдвяна зірка».

У Києві гвардійці батальйону завітали до учнів 3-го класу середньої школи № 84 та прийняли для своїх побратимів, які перебувають у районі проведення операції Об’єднаних сил, солодкі подарунки до Різдвяних свят. В присутності гвардійців хлопчики і дівчатка старанно та з любов’ю розмальовували пряники для бійців. Під час малювання, з дитячою безпосередністю школярі ставили запитання гвардійцям та з цікавістю слухали відповіді. Наприкінці зустрічі учні передали нацгвардійцям святкові солодощі з побажаннями, а бійці в свою чергу подарували малечі розмальовки!

Командування Північного об’єднання НГУ висловлює слова вдячності представницям Всеукраїнської Ліги Українських жінок та керівництву київської школи № 84 за проявлену ініціативу та турботу про військовослужбовців, які захищають мир та спокій нашої країни. А також щиро дякуємо малечі, яка з теплотою та любов’ю виготовила оригінальні смаколики!

Група інформації та комунікації військової частини 3066