НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Сьогодні у день захисту дітей, військовослужбовці Навчального центрі імені Василя Вишиваного НГУ відвідали школярів Золочівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 і привітали їх зі святом Міжнародного дня захисту дітей та розповіли про їх важливість як фундаменту безпеки нашої держави у майбутньому.

Під час відвідин гвардійці подякували школярам за їх патріотизм, стійкість та віру у наших захисників.

«З початку російської агресії на території України велика кількість дітей відчули, що таке «коли батьки їдуть на війну» і знають як це жити від дзвінка до дзвінка, щоб по той бік слухавки почути рідний голос», – розповідає військовий капелан Юрій Галабуда, який неодноразово відвідував район проведення операції Об’єднаних сил.

Також у ході спілкування військовослужбовці Навчального центру розповіли дітям про перспективи проходження служби у лавах Національної гвардії України, її матеріально-технічне забезпечення, можливості для їх реалізації та розвитку у секторі безпеки нашої держави.

«Наші діти – це мотивація для того, щоб ставати сильнішими та підкорювати нові висоти, завдяки їм, кожного дня ми намагаємось бути гідним прикладом для наслідування», – ділиться штаб-сержант Оксана Понтус

Довідково: Навчальний центр імені Василя Вишиваного Національної гвардії України – є однією з найпотужніших платформ для військово-патріотичного виховання молодого покоління громади Золочівщини та сусідніх ОТГ. Тільки за останні декілька тижнів з молоддю нашої громади було проведено ряд заходів військово-патріотичного спрямування, серед яких: екскурсії школярів для їх ознайомлення з бойовою технікою, озброєнням та новітньою навчально-матеріальною базою, військово-польові збори з юнаками та дівчатами на яких вони мали змогу спробувати свої сили зі стрільби у лазерному тиру, відчути себе командиром БТР 4, виконати нормативи з кидання навчальних гранат та тактичної медицини, а також проявити себе під час виконання бойових стрільб.

Так під час проведення уроку мужності, школярі отримали інформацію про діяльність навчальних закладів Національної гвардії України, ознайомилися з азами тактичної медицини та приміряли засоби бронезахисту.

Командування Навчального центру переконано, що тільки загартовані й сильні юнаки та дівчата, можуть бути надійним щитом і гарантом безпеки нашої нації! За дітьми – майбутнє, за нами їх захист!

Пресслужба Навчального центру НГУ