НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Діти – це радість і сподівання батьків та майбутнє нашої країни. Коли бачиш щасливі, усміхнені дитячі обличчя – віриш, що все буде добре, що можеш здолати всі перешкоди.

Яскраві враження в серцях дітей залишив відпочинок на оздоровчій базі «МІКРОН», що розташована в 55 км на південний захід від Одеси, серед мальовничої природи піщаної коси, між Чорним морем і Дністровським лиманом.

Це був чудовий подарунок для дітей від Злученого Українського Американського Допомогового Комітету, що надав прекрасну можливість провести десять днів активного та сповненого позитивних емоцій відпочинку впродовж літніх канікул.

Завдяки зусиллям гвардійців, було залучено інструкторів-водолазів Національної гвардії та офіцерів-психологів, які допомогли дітям завдяки ігровим заняттям, згуртуватися, відчути себе одним цілим та знайти нових друзів.

Ось і промайнув яскравий літній відпочинок – дітвора повертається додому, куди вони приїдуть вже повні нових вражень та відчуттів.

Мета досягнута – очі сповнені щастям та радістю. У кожного з’явилися нові друзі. Чудові враження залишаться у серцях дітей на все життя.

Вікторія Кирпічнікова