НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. На честь цього свята до 27 Печерської бригади завітали вихованці клубів за місцем проживання Печерського районного у місті Києві центру соціальних служб.

Впродовж дня діти мали змогу зануритись у військову атмосферу та відчути себе справжніми гвардійцями.

Гостям провели цікаву екскурсію по музею 27 Печерської бригади, де вони ознайомились з історією розвитку і становлення підрозділів, бойовим шляхом та завданнями бригади. Після завершення екскурсії діти подарували нам свої малюнки.

Медичний інструктор Олександр Корнійчук розповів як правильно потрібно надавати домедичну допомогу людині. Кожен з присутніх дізнався безліч корисних речей та навчились, як правильно діяти в екстремальних обставинах.

Діти мали можливість подивитись на бронеавтомобілі, та залізти всередину. Після цього гості частини мали змогу потримати в руках справжню стрілецьку зброю, потренуватись збирати та розбирати її.

Також учні побували біля меморіалу загиблих воїнів, які віддали своє життя за Україну.

Наприкінці екскурсії для дітей була проведена цікава воєнізована естафета.

Дітлахи з великим захопленням задавали військовослужбовцям безліч питань, які їх цікавили та подякували за проведений захід.

Група інформації та комунікації військової частини 3066