НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

У період з 10 по 16 липня перший заступник голови ради Асоціації ветеранів внутрішніх військ та Національної гвардії України генерал-майор у відставці Василь Молдавчук перевірив роботу і надавав допомогу ветеранським осередкам у військових частинах 3008, 3007, 3002. 4114, 1141 та 1241 управління Західного ОТО НГУ.

Питання покращення ветеранської роботи піднімались під час зустрічі ветеранської делегації з командуванням Західного ОТО НГУ, а також були підняті на учбово-методичному зборі із заступниками командирів з’єднань і військових частин управління Західного ОТО.

У ході зустрічей генерал-майора у відставці Василя Молдавчука з головами рад та активом ветеранських організацій обговорені нагальні проблеми в роботі. Особлива увага приділялася питанням соціального захисту ветеранів та їх участі у національно-патріотичному вихованні особового складу НГУ.

За результатами робочих зустрічей були відмічені позитивні напрацювання у роботі ветеранських осередків, а саме:

ветерани активно залучаються до роботи з особовим складом щодо передачі досвіду виконання завдань за призначенням;

існує тісна співпраця з органами місцевого самоврядування та командуванням з’єднань і військових частин;

забезпечена активна участь ветеранів в усіх заходах, що проводяться у військових частинах;

встановлені тісні зв’язки з місцевими осередками ветеранського руху;

пріоритетна увага приділяється роботі з ветеранами поважного віку;

проводиться значна робота з підтримки сімей військовослужбовців, які загинули під час виконання завдань по захисту України, життя людей та громадського порядку.

Отже, за організацією та результатами роботи ветеранські осередки військових частин Західного ОТО НГУ є ефективними та передовими представниками інтересів ветеранської спільноти.

 

Президія ради Асоціації ветеранів внутрішніх військ

та Національної гвардії України