НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

На базі Першої президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка відбулася церемонія нагородження гвардійців, які склали  кваліфікаційні іспити на право носити берет з відзнакою. Відзнаку їм особисто вручив командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан.

Берет з відзнакою – жадана мета, досягнути яку можуть далеко не всі. Адже, охочі носити такий берет, мають пройти важкі випробування – не під силу кожному воїну.

«Вітаю всіх учасників-переможців.  Я бачу, що тут зібралися вмотивовані військовослужбовці, які знають, чого вони хочуть  досягти та як це зробити. Я вражений вашим характером, силою та натхненням. Дякую суддям, інструкторам, які забезпечили дотримання заходів безпеки особовим складом», – наголосив командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан.

Нагадаємо, кваліфікаційні іспити  проходили у Вишгороді на базі військової частини 3027 упродовж дня. 75 кандидатів долали 12-кілометрову дистанцію, виконували вправи бойових стрільб та брали участь у рукопашному бою.

Варто зазначити, міністр внутрішніх справ також відвідав кваліфікаційні іспити на право носити берет з відзнакою. 

У іспитах взяли участь нацгвардійці зі всієї України. Усі вони попередньо наполегливо проходили відбір у своїх військових частинах, а згодом і кращі з них в ОТО.

Одним із володарів берету став інструктор фізичної підготовки сержант Роман Котик, гвардієць вже втретє брав участь у кваліфікаційному іспиті, цього разу хлопцеві пощастило і в останньом випробуванні (рукопашний бій) він отримав довгоочікувану перемогу, про це каже: 

«Випробування були непростими, до того ж, у разі не виконання однієї з дисциплін – кандидат припиняє подальшу участь у іспитах. Я серед свого забігу пробіг другим, без штрафів, тому потрапив до останнього випробування, де переміг інструктора з рукопашного бою».

 

Берет з відзнакою Національної гвардії: хто його отримав та за яких умов?

Берет з відзнакою: Денис Монастирський відвідав кваліфікаційний іспит найкращих гвардійців

 

Пресслужба НГУ