НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

 

Усі ми родом із дитинства. У кожного існують перші спогади про тепло маминих рук, про бабусині казки на ніч, про татові жарти та сімейні свята. Ці спогади залишаються з нами протягом усього життя. Важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовились батьки.

 

Військовослужбовці оперативно-тактичного угруповання «Схід» Національної гвардії України, які виконують службові та бойові завдання в районі проведення операції Об’єднаних сил передали подарунки дітям дитячого будинку сімейного типу в місті Волноваха, дитячому будинку «Отчий дім» міста Покровськ та дитячому будинку «Центр опіки» міста Маріуполь, в рамках проведення акції «Чужих дітей не буває».

«Допомога місцевому населенню, зокрема дітям які потребують соціально-психологічної реабілітації, — це кропітка щоденна праця і гвардійці раді долучитися та надати посильну допомогу. Ми хочемо, аби діти кожен день відчували не лише турботу дорослих, а й всією душею розуміли свою значущість в цьому світі та ні на хвилину не забували про те, що вони потрібні нам такими, якими вони є. Також нашою метою є покращення цивільно-військових відносин і зміцнення довіри мешканців і жителів до військовослужбовців в районі операції Об’єднаних сил», – зазначає начальник групи морально-психологічного забезпечення майор Андрій Сало.

Схожі акції в операції Об’єднаних сил проводяться постійно.

 

Пресслужба угруповання НГУ в ОС