НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ

Телефон довіри (044) 226-22-52

Гвардієць 22-ї окремої бригади з охорони дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав розповів, чому і далі залишається військовослужбовцем Національної гвардії України.

Попри свій молодий вік, багато молоді вже формує  чітку громадянську позицію та робить вибір на користь захисту держави.

Наш герой служить в 22-й бригаді Національної гвардії, яка спеціалізується на охороні дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав. Наразі чоловікові 32 роки. За спеціальністю товарознавець-комерсант.  Після строкової служби вирішив, що армія це те місце, де зможе себе реалізувати.

«Служити та захищати – не просто гасло, а мій свідомий вибір», – акцентує увагу старший сержант Віталій Шабалін.

«Мій військовий шлях розпочався з проходження строкової служби в містечку Десна, а саме у танкових військах. Після закінчення строкової служби, я довгий час сидів без постійної роботи, а працювати на підробітках – погодьтесь, це не серйозно. Дізнавшись від знайомого про Нацгвардію (на той час Внутрішні війська), і про умови які вона надає, я вирішив «а чому б і не спробувати?»

Поміркувавши і зваживши всі «за» і «проти» він вирішив підписати контракт.

«До вибору військової частини, я віднісся дуже відповідально, бо розумів, що я саме хочу.  Тому обрав службу у 22-й окремій бригаді з охорони дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав. Наразі мій стаж 13 років і це вже мій 4-й контракт».

Чоловік переконаний, що діяльність військової частини не тільки корисна для держави, громадян, представників дипломатичних представництв та керівників органів державної влади, а й цікава за своєю специфікою.

«За час військової служби я оцінив стабільність системи грошового і матеріального забезпечення. У мене є родина, про яку потрібно піклуватися і забезпечити їй комфортний рівень життя».

Більше усвідомив правильність свого вибору Віталій особливо зараз, із ситуацією, яка склалась у світі. Пандемія «COVID-19» багатьох людей залишила без роботи, дуже постраждав малий та середній бізнес.

«Військова служба – це непоганий старт для подальшого розвитку. Тут можна отримати і вищу освіту, достойне матеріальне забезпечення, а  найголовніше – стабільність і впевненість у своєму завтра».

 

Марина Кас’ян

Фото авторки