НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ


 

Телефон довіри (044) 226-22-52

Близько 17-ої години 30 січня у районі вулиці Дворцової гвардійський наряд звернув увагу на чоловіка, який порушував громадський порядок. Він зухвало поводився та чіплявся до перехожих. Громадянин перебував у нетверезому стані, грубо вів себе й з гвардійцями.

Роз’яснивши громадянину його правопорушення та причину затримки, гвардійці попросили чоловіка пред’явити документи та провели поверхневу перевірку. У ході перевірки військовий наряд виявив у затриманого саморобний кастет у кишені. Як пояснив чоловік, він носив кастет для самозахисту.

Даний предмет класифікується як холодна зброя, а його носіння тягне за собою відповідальність за статтею 263 Кримінального кодексу України. На місце затримання було викликано слідчо-оперативну групу для подальшого з’ясовування обставин.

На святкові дні, у тому числі у Новорічну ніч та на Святвечір, військовослужбовці стрілецького батальйону (з КЕОП та ОГП) військової частини 3011 Центрального оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України переходять на посилений варіант виконання службово-бойових завдань. Такий варіант несення служби передбачає, зокрема, пильніший контроль за дотриманням громадського порядку під час проведення масових заходів.

Група інформації та комунікації Центрального ТУ